Laureaci konkursu

Powiatowy Konkurs Przyrodniczy "Wody Polski"

„Wody Polski” - pod takim hasłem 26 kwietnia 2024 roku odbył się  VI Powiatowy Konkurs Przyrodniczy, w którym uczniowie szkół podstawowych Powiatu Kościańskiego mogli sprawdzić swoją wiedzę przyrodniczą.

Spotkanie z entomologiem

Spotkanie z entomologiem - Fascynująca Przygoda ze Światem Owadów

24 kwietnia 2024 roku uczniowie klas: 7a i 7b mieli niezwykłą okazję uczestniczyć w spotkaniu z entomologiem i profesorem biologii panem Stefanem Niesiołowskim.

Mateusz i Piotr z dyplomami

Powiatowy Konkurs Geograficzny „Znamy wszystkie stolice świata”

24 kwietnia w Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Starym Luboszu odbył się Powiatowy Konkurs Geograficzny „Znamy wszystkie stolice świata”.

26 kwietnia 2024
„Klub Pożeraczy Książek”

23 kwietnia świętowaliśmy Światowy Dzień Książki. Z tej okazji w bibliotece szkolnej odbyło się podsumowanie akcji „Klub Pożeraczy Książek” - jednego z zadań ogólnopolskiego programu „Biblioteka – dobre miejsce dla człowieka”.

30 kwietnia 2024
Prace uczniów klas7 - odbitki graficzne

22 kwietnia to Światowy Dzień Ziemi.

Drużyna ze Starej Przysieki Drugiej odbierająca gratulacje i nagrody

„English? Deutsch? Żaden problem!”

19 kwietnia przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w konkursie językowym „English? Deutsch? Żaden problem!”.