"Z reguły mamy w sobie taką właściwość, że gromadzimy przedmioty. Dzięki podróżowaniu dowiadujemy się, że większość z nich nie jest nam tak naprawdę potrzebna."

~Arkady Fiedler

"Uczył mnie kochać rzeczy takie, obok których inni ludzie przechodzili obojętnie"

"Świat mnie wabił"

Poznaj naszego patrona

Pokaz udzielania pierwszej pomocy

20 czerwca przygotowano pokaz udzielania pierwszej pomocy.

Wyjazd do sali zabaw

18 czerwca dzieci z oddziałów przedszkolnych ze Starej Przysieki Drugiej udały się do sali zabaw Family Club.

Wyjazd na strzelnicę w Robaczynie

Uczniowie klas siódmych wybrali się na wycieczkę na strzelnicę w Robaczynie.

Planszówki na lekcji historii

Czy nauka historii musi być nudna i kojarzyć się tylko z datami? Oczywiście, że nie. Przekonali się o tym uczniowie klasy piątej i klas szóstych, którzy stanęli przed niełatwym zadaniem stworzenia gry planszowej.

Laboratoria Przyszłości - podsumowanie

Pomoce dydaktyczne zakupione w ramach programu "Laboratoria Przyszłości" już kolejny rok stanowią urozmaicenie zajęć prowadzonych w naszej szkole.

Dzień Rodziny

W dniach 12 – 14 czerwca dzieci z grup przedszkolnych obchodziły "Dzień Rodziny".

Wycieczka do Poznania – Dzień pełen przygód!

W czerwcu uczniowie klas 1aP, 1bP oraz 3W mieli okazję wziąć udział w niezapomnianej wycieczce do Poznania.

„Biblioteka – dobre miejsce dla człowieka”

W ciągu roku szkolnego 2023/2024 biblioteka szkolna włączyła się do Ogólnopolskiego Programu Bibliotek Szkolnych „Biblioteka – dobre miejsce dla człowieka”. Program ten miał za zadanie promocję czytelnictwa poprzez realizację konkretnych, wskazanych działań.

18 czerwca 2024

Lekcja przedsiębiorczości

Uczniowie klasy 3aP mieli wyjątkową okazję zdobycia wiedzy na temat przedsiębiorczości oraz bezpieczeństwa w bankowości.

Nagrody Burmistrza Śmigla i Rady Miejskiej Śmigla

W Centrum Kultury w Śmiglu odbyło się uroczyste spotkanie najlepszych uczniów naszej szkoły z Burmistrz Śmigla panią Małgorzatą Adamczak.

Więcej wpisów

Zawsze aktywne