Dzień Rodziny

„Dzień Rodziny" to dla najmłodszych jedno z najpiękniejszych świąt w roku, dlatego w dniach 12 – 14 czerwca dzieci z grup przedszkolnych zaprosiły ukochanych rodziców do szkoły, by podziękować im za trud wychowania i wyrazić swoją miłość wobec nich.

Przedszkolaki przygotowały na tę okazję program artystyczny i niespodzianki w postaci portretów mam oraz konkurencji sportowych dla tatusiów. Zaprezentowane wiersze, piosenki i tańce dostarczyły wielu uśmiechów i wzruszeń.

Spotkanie, dzięki zaangażowaniu rodziców, zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Irena Klemenska

Zawsze aktywne