Dzień Zdrowia

29 kwietnia kolejny raz obchodziliśmy Szkolny Dzień Zdrowia, który był jednym z działań w ramach programu „Trzymaj formę”.

Dzień ten promował aktywny tryb spędzania czasu oraz zbilansowaną dietę. Uczniowie mogli zmierzyć się w trzech aktywnościach: rozgrywki klasowe w „dwa ognie usportowione”, konkurencje sportowe i konkurencje wiedzy o zdrowiu. Wszyscy świetnie i aktywnie się bawili. Zwycięskimi klasami zostały: 4a, 6a, oraz 7b.

Trzymajmy formę nie tylko w Dzień Zdrowia.

Magdalena Szczepaniak - Krupa

Zawsze aktywne