Mistrzowie Matematyki wyłonieni

8 maja  w Szkole Podstawowej im. Konstytucji 3 Maja w Śmiglu odbył się finał Gminnego Konkursu  Matematycznego dla uczniów klas II i III „Mistrz Matematyki” pod patronatem Burmistrz Śmigla. Uczestniczyło w nim 35 najlepszych matematyków z klas drugich i trzecich szkół naszej gminy.  W wyniku zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców konkursu. Zaszczytny tytuł Mistrza Matematyki wśród uczniów klas drugich otrzymał Wojciech Legierski, a klas trzecich – Jędrzej Łupicki.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!

Grażyna Szymkowiak

Zawsze aktywne