Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas piątych

9 maja 2024 roku w Zespole Szkół w Jerce odbył się VIII Powiatowy Konkurs Matematyczny  „Nasz Region w Matematyce” dla uczniów klas piątych. Do konkursu przystąpiło 26 uczniów z 13 szkół podstawowych powiatu kościańskiego, którzy rozwiązywali zadania związane z historią i ciekawostkami dotyczącymi naszego regionu. O miejscach decydowały liczba zdobytych punktów i czas rozwiązania testu. Naszą szkołę reprezentowali: Rita Fryder i Wojciech Meissner z klasy 5a. Mimo że nie zajęli medalowych pozycji, znakomicie poradzili sobie z konkursowym zestawem zadań.

Dziękujemy naszym reprezentantom za godne reprezentowanie szkoły i życzymy sukcesów w następnych konkursach.

Magdalena Jąder –Cwojdzińska

Zawsze aktywne