Szkolne eliminacje Gminnego Konkursu „Mistrz Matematyki”.

23 kwietnia 2024 r. odbył się szkolny etap  Gminnego Konkursu Matematycznego klas drugich i trzecich „Mistrz Matematyki”.

Miał on na celu doskonalenie umiejętności analizowania i rozwiązywania zadań tekstowych, czytania ze zrozumieniem; ćwiczenia koncentracji uwagi i wytrwałości.

Do konkursu przystąpiło 14 uczniów. W finale gminnym udział wezmą: Aleksandra Gbiorczyk, Nikodem Łączny, Wojciech Legierski oraz Wojciech Kałucki, Lilianna Migdał, Alicja Maćkowiak i Jędrzej Łupicki.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom życzymy sukcesu w finale.

Grażyna Szymkowiak

Zawsze aktywne