VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY

4 czerwca w naszej szkole, już tradycyjnie, spotkało się 20 najlepszych „informatyków” ze wszystkich szkół podstawowych gminy Śmigiel, którzy wzięli udział w VII Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym.

Do rywalizacji stanęły drużyny dwuosobowe w dwóch grupach wiekowych: klas 4-6 oraz 7-8. Podczas konkursu uczniowie mieli możliwość nie tylko rozwijania swoich pasji i zdolności, ale również wykazania się umiejętnością programowania, tworzenia grafiki komputerowej, obsługi edytora tekstu i arkusza kalkulacyjnego. Wykonanie zadań dostarczało uczestnikom wiele emocji oraz uczyło współpracy i wykorzystania w praktyce posiadanych umiejętności.

Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród laureatom konkursu miało miejsce 6 czerwca w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Śmiglu podczas spotkania z Burmistrz Małgorzatą Adamczak.

Laureatami konkursu zostali:

W kategorii klas IV-VI

I miejsce Florian Gidaszewski i Filip Kałucki ze Szkoły Podstawowej im. A. Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej
II miejsce Joanna Sobierajska i Gabriela Konieczna ze Szkoły Podstawowej im. Konstytucji 3 Maja w Śmiglu
III miejsce Bartosz Wojtkowiak i Bartosz Klaba ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Starym Bojanowie

W kategorii klas VII-VIII

I miejsce Władysław Jóźwiak i Szymon Frąckowiak ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Czaczu
II miejsce Mateusz Krauze i Bartosz Stróżyński ze Szkoły Podstawowej im. A. Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej
III miejsce Karol Kubiak i Maciej Cichoszewski ze Szkoły Podstawowej im. Konstytucji 3 Maja w Śmiglu.

Gratulujemy!

Szczególne podziękowania, za zaangażowanie i wsparcie finansowe konkursu, kierujemy do sponsorów: pani Małgorzaty Adamczak - Burmistrz Śmigla oraz Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej.

Joanna Poprawiak

Zawsze aktywne