Uczniowie szkoły w Wonieściu podczas apelu

,,Majowe święta” – projekt edukacyjny

Z okazji trzech majowych świąt państwowych uczniowie klas 1-3 realizowali projekt edukacyjny ,,Majowe święta”.

Uczniowie klasy trzeciej śpiewają pieśni patriotyczne

Wiwat Konstytucja!

30 kwietnia w naszej szkole od samego rana rozbrzmiewały radosne okrzyki na cześć Konstytucji, króla i innych stanów.

Uczniowie klas 7w konkurencji jabłko na sznurku

Dzień Zdrowia

29 kwietnia kolejny raz obchodziliśmy Szkolny Dzień Zdrowia, który był jednym z działań w ramach programu „Trzymaj formę”.

Uczestnicy etapu szkolnego z klasy 3aP

Szkolne eliminacje Gminnego Konkursu „Mistrz Matematyki”.

23 kwietnia 2024 r. odbył się szkolny etap  Gminnego Konkursu Matematycznego klas drugich i trzecich „Mistrz Matematyki”.

Laureaci konkursu

Powiatowy Konkurs Przyrodniczy "Wody Polski"

„Wody Polski” - pod takim hasłem 26 kwietnia 2024 roku odbył się  VI Powiatowy Konkurs Przyrodniczy, w którym uczniowie szkół podstawowych Powiatu Kościańskiego mogli sprawdzić swoją wiedzę przyrodniczą.

Spotkanie z entomologiem

Spotkanie z entomologiem - Fascynująca Przygoda ze Światem Owadów

24 kwietnia 2024 roku uczniowie klas: 7a i 7b mieli niezwykłą okazję uczestniczyć w spotkaniu z entomologiem i profesorem biologii panem Stefanem Niesiołowskim.