Wakacyjne życzenia

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2024 Dyrektor Szkoły Małgorzata Pawłowska-Górna składa wszystkim najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną pracę oraz życzy udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Rozpoczęcie uroczystości

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

W piątek, 21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Było to wyjątkowe wydarzenie, pełne emocji i wzruszeń.

Życzenia Burmistrz Śmigla

Podziękowania i życzenia złożone przez Burmistrz Śmigla

Dziewczęta z klasy 7b podczas pokazu udzielania pierwszej pomocy

Pokaz udzielania pierwszej pomocy

20 czerwca przygotowano pokaz udzielania pierwszej pomocy.

Dziewczynki bawią się w małpim gaju

Wyjazd do sali zabaw

18 czerwca dzieci z oddziałów przedszkolnych ze Starej Przysieki Drugiej udały się do sali zabaw Family Club.

Celne strzały naszej uczennicy

Wyjazd na strzelnicę w Robaczynie

Uczniowie klas siódmych wybrali się na wycieczkę na strzelnicę w Robaczynie.

Zawsze aktywne